Boka kostnadsfri rådgivning

662d
Ali Alshammari
Projektledare
ali@arkigroup.se
+46 (0) 737-16 83 38
Ros
Ros-Mari Andréasson
Projektledare /konstruktör
ros-mari@arkigroup.se
+46 (0) 707 69 12 89
Aya
Aya Ayad
Arkitekt SAR/MSA
aya@arkigroup.se
sama
Sama Hameed
Arkitekt SAR / MAS
sama@arkigroup.se
Male face silhouette or icon. Man avatar profile. Unknown or anonymous person. Vector illustration.
Daniel Ehsan
Byggkonstruktör
daniel@arkigroup.se
Isa s
Isa Ingesson
Inredningsarkitekt
Isa@arkigroup.se

Välkommen att kontakta oss med dina frågor

+ 46 (0) 13 – 15 10 00
info@arkigroup.se
Kolfallsgatan 5,

582 73 Linköping

Fyrspannsgatan 177,

165 62 Stockholm

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner GDRP och du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng