Vi strävar efter att vara personliga, experter och ansvarsfulla.

ARKIGROUP AB etablerades 2018 och erbjuder arkitektur och bygghandlingar med fokus på att hitta innovativa och praktiska lösningar för byggnader och allt runtomkring. Vårt utgångsläge ligger i kundens ursprungsidé och vi arbetar från den till slutgiltig besiktning.

Vi tycker att alla människor ska ha tillgång till utmärkt design i sina hem, på sina arbetsplatser, i skolor, på fritidsområden och kulturområden och arbetar för miljömässig, social och ekonomisk hållbarhet.

Kontaktperson
Oner - Ali Aslhammari
Ali Alshammari
VD / Projektledning
ali@arkigroup.se
073 716 83 38
Ros
Ros-Mari Andréasson
Projektledare / Byggnadsingenjör
ros-mari@arkigroup.se
070 769 12 89
Isa s
Isa Ingesson
Inredningsarkitekt
Isa@arkigroup.se
sama
Sama Hameed
Arkitekt SAR / MAS
sama@arkigroup.se
Daniel
Daniel Ehsan
Byggkonstruktör
daniel@arkigroup.se
Aya
Aya Ayad
Arkitekt SAR/MSA
aya@arkigroup.se
Ekatrina
Ekaterina Svanberg
Inredningsarkitekt / Visualisering
ekaterina@arkigroup.se

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner GDRP och du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng